Duben 2010

Aaron se zasnoubil..(opět)

4. dubna 2010 v 9:52 Články
(c) aaron-carter.blog.cz

Tak....sice se tahle zpráva vyrojila přesně na Apríla, ale včera se to objevilo i na dalších serverech, především v populárním deníku Star Magazine...

Aaron(22) se před několika dny zasnoubil do své od dětství kamarádky, devatenáctileté studentky a tanečnice Maile Hochuli.

Maile pochází z Orlanda, kde stále ješte žije, a s Aaronem se zná od dětsví, chodit spolu začli až na začátku tohodle roku. Aaron ji požádal o ruku právě tehdy, kdy oba spolu skoukli film "Alenka v říši divů". Plánují spolu se přestěhovat do Miami.

Jeden jejich známý, který si nepřeje být jmenován potvrdil že sice spolu chodí krátce ale jsou spolu štastný a teší se na svatbu.

Tohle neni první Aaronovo zasnoubení, v roce 2006 se po pětidenní známosti zasnoubil s Kari Ann Peniche, což je playboy modelka a předtím chodila s jeho bratrem Nickem (30), zasnoubení ale po devíti dnech odvolal, prý se ješte na svatbu necítí.


No..co k tomu říct...docela si pamatuju jak aaron nedávno na twitteru vyhlašoval že by chtěl nějakou holku..no ale zase...když už se to objevuje tady všude...no nevim:D Angel nic nepotvrdila..radši:D